fbpx

Gizlilik

Home / Gizlilik

Bu sitede ve site bağlantılı olarak sağlanan ya da toplanan kişisel bilgiler, yalnızca Karakaya Group şirketlerinden Mia A.Ş. gizlilik politikası uyarınca kullanılacaktır ve bu kullanım şartları, sitede yayınlandığı şekliyle gizlilik politikasına tabidir.

Kişisel bilgiler, ad soyadı, adresi, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içermekte olup kısaca gizli bilgiler olarak anılacaktır. Karakaya Group şirketlerinden Mia A.Ş. Midtown Alışveriş Merkezi projesi, kişisel bilgileri kendi bünyesinde müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanabilecek ve sadece bu çalışmaların yapılması amacıyla 3.kişiler ile paylaşabilecektir. Diğer hiçbir durumda bu bilgiler 3. tekil şahıslarla paylaşılmayacaktır.

Web sitesi ve sistemine yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya 3. tekil şahısların eline geçmesi durumunda Karakaya Group şirketlerinden Mia A.Ş.’nin herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Karakaya Group şirketlerinden Mia A.Ş. gizlilik politkası hükümlerini dilediği zaman tek taraflı olarak değiştirme hakkını gizli tutar.

Çevrim dışısınız

Visit Us On InstagramVisit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On Youtube