Mi’ Gallery

 

 

mi’ GALLERY

Mayıs ayı itibari ile Bodrumlular ve Bodrum severler ile buluşan mi’ GALLERY, mimari yapısıyla dikkat çekiyor. Spiral şeklinde konumlandırılmış rampası, var olan hikayesine sizi de içine alıyormuşçasına mi’ GALLERY sahnesine çıkıyor.

Yıl boyunca ulusal ve uluslararası dönemsel sergilere, canlı performanslara, çeşitli sahne gösterilerine, seminer ve özel etkinliklere ev sahipliği yapan mi’ GALLERY, mimari yapısıyla dikkat çeken, yüksek tavanı ve akustik düzeni ile konser ve etkinlikler için Bodrum’da özel bir alternatif mekan. Drama ve dans gösterileri gibi canlı sahne performansları da ev sahipliği yapmaya hazırlanan mi’ GALLERY, atmosferini kültür ve sanatla doldurmuş durumda.

Kısa zamanda Bodrum’un en yoğun uğrak yerlerinden birisi haline gelen mi’ GALLERY, Bodrum’un kalbi olan orta nokta, Midtown’da yer alması, samimi ve seçkin müşterileriyle ve tabi ki müstesna mimari yapısıyla kısa zamanda gözde oldu.

Bodrum’un yeni eğlence anlayışına hizmet eden mi’ GALLERY, canlı müzik geleneğini de en seçkin müzisyenlerle devam ettirmektedir. Tabii ki müzik kalitesinden de ödün vermeden.